Misafir Yazarlık

Blogumuz için misafir yazar olmak istiyor musunuz?

WordPress, Blogger ve Bilgi güvenliği / siber güvenlik hakkında bilgi sahibi olursanız ve yüksek kaliteli makaleler yazabilirsanız, sizi WP Dersler Günlüğü için bir konuk katkı sağlayıcı olarak düşünmek isteriz.

Yaşam tarzı odaklı makaleler de kabul ediyoruz. Bununla birlikte, bu tür yayınların görünme sıklığı, site esas olarak bilgi güvenliğine odaklandığı için daha az olur.

Medyada halihazırda dolaşıma giren bir güvenlik sorununun eleştirel bir analizini yazmak istersiniz, penetrasyon testi gibi teknik konularda bilgilendirici öğreticiler sunun veya okuyucularımıza hitap edecek herhangi bir konuda görüş ve öneri sunun, ilgilenebiliriz Daha fazlasını öğrenirken.

Aşağıda, içeriğinizin incelenmesi için gönderilecek yönergeler verilmiştir:

  • Makaleler bir Microsoft Word belgesinde yazılabilir ve nezyerlikaya@gmail.com
  • Yazınızı alt başlıklar ve uygun aralıklarla ayrı paragraflar kullanarak düzenleyin.
  • Makale için faydalı ve ilginç olabilecek tüm görüntüleri ekleyin. Tam genişlikte görüntüler en fazla 500 piksel genişlikte olmalıdır.
  • Makalenizde atıfta bulunulan tüm istatistiksel verileri ve alıntıları düzgün bir şekilde öznitiniz.
  • Yazı tarzı ile ilgili olarak basit ve özlü bir şekilde yazmayı hedefleyin. Yine de, akademisyen / düşünür gibi zarif ve benzer yazma izniniz vardır. Geleneksel olmayanlığı destekliyoruz. Sadece estetik amaçlı tamamen abartmayın.
  • Konuk katkıda bulunanlar listemizde yer alacaksınız. Bu nedenle, fotoğrafınızı ve firmanıza, blogunuza, sosyal medyanıza vb. Bağlayabileceğiniz kısa bir biyografi göndermeyi unutmayın.

Diğer önemli bilgiler:

Konuk mesajlarınız için ödeme yapmamaktayız. Bunun için özür dileriz. Belki de gelecekte değişebilir. Şu anda, katkılarınızın çeşitli bir kitle tarafından okunup değerlendirileceğini temin edebilirsiniz. Okuyucular, teknoloji meraklılarından çok sayıda bilgi güvenliği uzmanına kadar değişir. Site, binlerce okuyucu ve sayfa görüntülemenin günlük olarak toplandığı muazzam bir okuyucuya sahiptir. Dahası, yazınız da Twitter’da tanıtılacaktır. Bu size önemli poz verecektir.

Ne yazık ki, gönderdiğiniz makaleleri yayınlayacağımız konusunda garanti veremiyoruz. Bununla birlikte, gözden geçirilecek ve bir karar alınacaktır.

Bize bir yazı göndererek, içeriğin sizin olduğunuzun ve çevrimiçi ya da basılı herhangi bir yerde görünmediğini kabul etmiş olursunuz.

Yayını düzenlemek için münhasır haklar saklıdır. Yazı denetimi tamamen elimizdedir.

Her konuk katkıda bulunan kişi, makalenizin sonunda, şirketinize, blogunuza, sosyal medyanıza vb. Bağlantı kurabileceğiniz kısa bir biyografi alır.

Yazışmanız, çalıştığınız veya ilişkili şirketleri tanıtılamaz. Bir şirketin şimdiki veya geçmiş bir çalışanıysanız, bunu bize onaylamanız gerekir.

Makalelerdeki bağlı kuruluş bağlantılarına izin verilmez. SEO gücü için konuk blog’a yönelik herhangi bir çaba, yalnızca makalelerin veya bağlantıların kaldırılmasına neden olacaktır.

Yayın, sitedeki bir ödeme duvarının arkasında olmayacak.

Bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Eğer teslimi konusunu ilgileniyorsanız, için yazı gönderin nezyerlikaya@gmail.com.

Kısa Özet
Yayın Tarihi
Konunun Adı
Misafir Yazarlık
Verilen Puan
51star1star1star1star1star