Neptune-Theme-for-food-Recipe-Bloggers-&-Chefs

En Yeni Ücretli ve Ücretsiz Yemek Tarifi Temaları

Bugün, sizler için en iyi ücretli ve ücretsiz yemek WordPress temalarına ele alacağız. İyi bir aşçıysanız ve tariflerinizi paylaşmak gibi bir yemek blogunu nasıl başlatacağınızı ve temaları merak etmişsinizdir. Aşkınızı başkalarıyla paylaşmak, zamanla becerilerinizi belgelemek ve geliştirmek, okuyucuların mükemmel tarifleri bulmasına yardımcı olmak ve hatta yol boyunca para kazanmak için harika bir yoldur.

Başarılı bir gıda blogu oluşturmak için başarılı olmak için birkaç beceriye ihtiyacınız olacak, açıkçası ilki pişirebiliyorsunuz! Tariflerinizi ve yönteminizi izlemesi kolay bir şekilde belgeleyen iyi yazmanız da gerekecek ve nihayetinde iyi bir fotoğrafçlığa sahip olacaksınız; böylelikle bitmiş tarayıcınızı gösterebilir, blogunuzun daha fazla başarı elde etmesine yardımcı olur – insanlar aramayı seviyorlar Instagram, Facebook ve Pinterest gibi sitelerdeki harika yiyecek fotoğrafları paylaşmak ve paylaşmak.

Yeni bir blog başlatmak, bloglar, barındırma, alan adı vb. Hakkında pek fazla şey bilmiyorsanız, bu kılavuzu bir araya getirerek size yardımcı olması için yıldırıcı bir düşünce olabilir. Bir alan adı kaydetme ve barındırma satın alma işlemi boyunca size yol göstereceğiz, blog yazılımınızı kurup istediğiniz gibi görünmesini sağlıyoruz.

Yeni blog’unuzu kullanmaya başlamak için, bir barındırma hesabı için bir alan adı ve kayıt almalısınız. Bunun için önerdiğimiz WordPress kurulumu nasıl yapılır adlı makalemize incelemenizi öneriyorum.

WordPress tema seçmeden önce ”Tema Satın Alma Rehberi”  makaleme göz atabilirsiniz.

İncelenen WordPress Yemek Temaları

ÜCRETLİ TEMALAR

  1. Neptune – Theme for Food Recipe Bloggers & Chefs

İlk yemek blogu hayatına geçtiğimde gözüme çarpan ve ilk kullanmış olduğum temaydı. Oldukça göze hoş gelen ve farklı kültürlere göre kategori seçimi yapabilen, temayı seçmemizin nedenleri ise; 41 dolar karşılığında Userpro plugin ve Bookmarks for Userpro eklentileri ücretsiz geliyor.

Dahası, bunu söylemek uğruna bunu söylemiyoruz. En başta gelen en iyi yemek tarifi temalarımızdaki bu, barımızı en üst seviyeye çıkarmak için zaten mükemmel bir hayranımız var. Neptün, pişirmeyi, deney yapmayı ve en önemlisi başkalarıyla fikirlerinizi paylaşmayı seven sizler için. Bazı en şaşırtıcı görünümlü aletler ile büyüleyici tarifi yayınları oluşturabilirsiniz. Neptune temasıyla kurulmuş bir tarifi açtığınızda, kendinizi farklı hissettiriyor. Otantik, ama inanılmaz derecede modern ve aynı anda hazır hissediliyor.

Neptune için en son güncelleme bazı çok ihtiyaç duyulan değişiklikler getirdi. Her şeyden önce, topluluk üyelerinin pişirme sırlarını yemek tarifi biçiminde paylaşma yeteneği vardır. Sitenin diğer üyeleri birbirini takip edebilir ve herkesin ne yaptığını görebilir. Bu, üyelerinizin profesyonel profillerini sitenizde oluşturabileceği anlamına gelir. Yemek blogunuz kalkarsa, mesleki restoranların size bir ziyarette bulunacakları olasıdır. Dahası, yaptıklarında, en iyi yeteneği doğrudan sitenizden koparmak isteyeceklerdir. Birisi onun özgeçmişini sitenize girdiğinde koyarsa ne kadar harika olurdu?

Orijinal tarifler için içerikler ayrı olarak endekslenir ve arama formu aracılığıyla incelenebilir. Tüm tariflerde beslenme bilgisi eklemek için bir widget bulunur ve kullanıcılar derlemelerini veya derecelendirmelerini istedikleri gibi bırakabilir. Çoğu gıda tarifi sitesi sadece Resim ekleme üzerine odaklanırken, Neptune ile galerileri ve videoları da ekleyebilirsiniz! Onlara eşsiz görüntüler atayarak pişirme adımlarını iltifat edebilirsiniz. Birinci sınıf gıda web sitesinin kullanacağı kesin bir tasarım türüdür. Neptün, 1000’den fazla müşteriyle ve kalitesiyle güvenini verir.

FİYAT: 69 DOLAR

Neptune-Theme-for-food-Recipe-Bloggers-&-Chefs
Neptune-Theme-for-food-Recipe-Bloggers-&-Chefs

2. Culinier – Food & Recipe WordPress Theme

Culinier yemek tarifleri, restoran, kafeterya ve kişisel gıda blogcuları arasında popülerlik kazanacak bir tema. Duyarlı ve retinaya hazır bir tema olarak, Culinier size başarılı bir online yemek tarifi web sitesi kurmak için bir çerçeve sunmaktadır. Eğilimli yönergeleri sadece okunabilirlik açısından değil, aynı zamanda arama motoru maruziyetinde izlemektedir. Güçlü tarif yönetimi motoru, yemek tarifleri yazma ve paylaşma sürecini tamamen düzenler.

Birkaç dakika içinde, tam bir içerik listesi, pişirme basamakları ve etkileşimli beslenme bilgileri ile tarif bilgilerini yayınlayabilirsiniz. Culinier, bazı gıda bilgilerini görüntülemek için bazı dinamik görsel efektler kullanır; bu da sizi aynı nişteki diğer eşsiz bloglardan ayıran çünkü sizi harika kılar.

Okuyucularınız tariflerini yer imi, baskı ve sosyal paylaşım tariflerini hızlı ve kolay bir şekilde paylaşabilir. Sitenizin kendileri kullanıcıların pişirme bilgeliklerini bir tarifi gönderme motoruyla paylaşabilir. Bir restoran işletirseniz veya yemek etkinlikleri konusunda uzmanlaşırsanız, etkinlik bilgilerini özel etkinlikler eklentisi ile paylaşma seçeneğiniz vardır. Özel etkinlikler sayfa türü bir açıklama içerir ve ayrıca önemli olay bilgileri, ne zaman gerçekleştiğini ve nerede olduğunu gösterir. En büyük cemaatler, varoluşlarını her zaman yalnızca dijital değil, gerçek dünyaya itmeye çalışır.

FİYAT: 59 DOLAR

Culinier-Food&Recipe-WordPress-Theme
Culinier-Food&Recipe-WordPress-Theme

3. Foodbook – Recipe Community, Blog, Food & Restaurant Theme

Yemek kitabı, tarifi web siteleri ve restoran işletmeleri için olduğu gibi gıda blogcuları için de geçerlidir. Demo’yu kontrol ettikten sonra önizlemenin birkaç ana sayfasına ait seçenekleriniz olduğunu göreceksiniz. Her önizleme kendi tarzında benzersiz bir şekilde tasarlamış. Ayrı ayrı ziyaret ettiyseniz, aynı temanın üzerine oturtulduklarını asla söyleyemezdiniz. Foodbook için büyük bir artı  yemek blogunuzu gerçek bir iş haline gelebileceğini bilmeniz gerekir.

Yine de, Fookbook’u böyle eğilimli bir tema haline getiren profesyonel özellikleri vard. GT Metrix Tema ciddi bir performans testi geçirmiş ve her şeyin en üst düzeyde performans gösterdiğinden emin olabilirsiniz. Dahası, yerli tembel yükleme desteği, gereksiz boşa harcamayı ortadan kaldırır ve kullanıcı ekranının görüntüleme alanına girdiklerinde yalnızca içerik resimlerini yükler. Duyarlıdır ve retinaya hazır! FoodBook’a yeni eklenen Airkit Çerçevesidir. Seçenekleri düzenleme ve özelleştirme yeteneğinizi fazlasıyla artıracak özel bir WordPress çerçevesi.

Ayrıca, topluluk dostu. BuddyPress ve WooCommerce yardımıyla, gıda blogunuzu dijital bir şirket haline getirirken sıfır sorun yaşamanız gerekir. Yazıları gösterebilir, özel widget’ları ekleyebilir, özel tarifi yazılanlar oluşturabilir, yorumlar için derecelendirmeleri etkinleştirir, yapışkan bir kenar çubuğunu etkinleştirir ve hemen hemen her rengi değiştirebilirsiniz.

FİYAT: 59 DOLAR

Foodbook-Recipe-Community-Blog-Food-&-Restaurant-Theme
Foodbook-Recipe-Community-Blog-Food-&-Restaurant-Theme

4. Royal Food – Restaurant and Recipe WordPress Theme

Dürüst olmak gerekirse, Royal Food teması birazcık her şeye sahipt. Üyeler, kendi yemek kreasyonlarından bazılarını sunabileceği bir topluluk platformu olduğu kadar, bir gıda bloglama teması. Aynı şekilde, bu şık ve net blog tasarımını korurken, şeflerin ve restoranların ihtiyaçlarına da uyar, tarifler mesajlar şaşırtıcı güzel ve anında ziyaretçi gözleri yakalayabilirsiniz.

Post bilgi yer paylaşımı ile birlikte kullanılan tam genişlikte arka plan kapağı postın kendisinde henüz bulunmayan konulara güçlü bir odak sağlar. Bu yer paylaşımı, posta başlığı, meta veriler, toplam pişirme süresi, zorluk ve kaç tane malzemenin gerekli olduğunu içerir. Ardından kullanıcılar, geleneksel bir kenar çubuğu + içerik düzenini kullanan yayın içeriğine ilerleyebilir. AJAX entegrasyonu, özellikle mobil cihazlarda gözle görülür derecede pürüzsüz tarama etkileşimleri yaratıyor.

FİYAT: 57 DOLAR

RoyalFood-Restaurant-and-Recipe-WordPress-Theme
RoyalFood-Restaurant-and-Recipe-WordPress-Theme

5. Gustos – Community-Driven Recipes, WordPress Theme

Üye profilleri için tam destek verildiğinde, herkes sitenizin kullanıcısı olabilir ve kendi yemek tariflerini gönderebilir. İzleme düğmeleri, yayınladıkları tarifler hakkındaki profillerinin yanında görünen üyeler de birbirlerini takip edebilir. Topluluk özelliklerini etkinleştirdiğinizde ve bu temayla değil genel olarak etkinleştirdiğinizde, kendinize diğer görevler için daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Yemek yerini pazarlamak gibi. Okuyucularınız, gerekli porsiyon miktarını ayarlayarak gerekli malzemeleri içerebilir. Üyeler, aynı sayfadaki yemek tariflerini beğenebilir, favori olarak görüntüleyebilir ve inceleyebilir. Her mesajın sonunda, ek dipnotlar belirleyebilir veya referans olarak kullandığınız giden bağlantıları sağlayabilirsiniz.

FİYAT: 53 DOLAR

Gustos-Community-Driven-Recipes-WordPress-Theme
Gustos-Community-Driven-Recipes-WordPress-Theme

ÜCRETSİZ TEMALAR

  1. Greek Restaurant

Greek Restaurant, mobil, bilgisayar ve tablet cihazları için ideal restoranlar, barbeküler, pizzacılar ve daha fazlası için hafif, duyarlı bir Twitter önyükleme teması.

greek-restaurant
greek-restaurant

2. Restaurant

Restaurant-Wordpress-Theme
Restaurant-Wordpress-Theme

Restaurateur, özel bir WordPress restoran teması. Tema, kolay menü yönetimi için etkinleştirebileceğiniz isteğe bağlı bir eklentiyle birlikte gelir. Menüler daha sonra, yemekleriniz ve fiyatlarınızın özelliklerini taşıyan ve menü kategorileri arasında muhteşem geçişler içeren iki menü şablonundan birinde görüntülenir.

Umarım En Yeni Ücretli ve Ücretsiz Yemek Tarifi Temaları hakkında detaylı bilgiye sahip olmuşsunuzdur. Sizlerin listede olmak istediği ücretli ve ya ücretsiz yemek temaları var mı?

 

Kısa Özet
Yayın Tarihi
Konunun Adı
En Yeni Ücretli ve Ücretsiz Yemek Tarifi Temaları
Verilen Puan
51star1star1star1star1star

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir