Yorum Politikası

Kişisel blogum, teknolojiye ve yaşam tarzına yönelik her şeyin ciddi bir şekilde yaygınlaştırılmasıdır. Dolayısıyla, bu, kaliteli tavsiye ve bilgi sağlayan çok değerli bir kaynak olarak işlev gören bir web sitesidir. Sitenin kolektif olarak çalışmasının yollarından biri, makalelerde yer alan bir yorum bölümünün uygulanması yoluyla bir etkileşim öğesi dağıtmaktır. Herkes arasındaki iletişim kalitesinin yüksek kalmasını ve topluluk duygusunun gelişmesini sağlamak için sıkı bir politika benimsenmelidir.

Gönderilen her bir yoruma müteşekkirim olsa da, yorumunuz sitenin yorum politikasına uymuyorsa, bu yorum atılacaktır. Çıkarılan politikaya acımasız bir şekilde suiistimal edilmesi, Internet Protokolü (IP) adresinin belirsiz bir şekilde yasaklanmasına yol açacaktır.

Yorumunuz Görünmüyorsa

Bu blog hakkında bir yorum gönderdiyseniz ve makul bir süre (1-2 iş günü) görünür hale gelmezse ve bu sayfada aşağıda açıkça belirtilen Yorum Politikalarını ihlal etmediğini gerçekten de anlıyorsanız lütfen iletişim bilgilerini kullanın Benimle temasa geçmek için formu kullanın.

Politika

Yorumcunun adı : Yorum yaparken gerçek adınızı veya takma adınızı kullanmanız gerekmektedir. Ad alanına yazılan herhangi bir anahtar kelimeye kesinlikle izin verilmemektedir.

Geçerli E-posta : Yorum yapmak için geçerli bir e-posta adresi kullanmak zorundasınız. E-posta adresi blog’da yayınlanmıyor veya hiçbir kamu veya özel kuruluşla paylaşılmıyor.

Fair Play : Sizden veya diğer yorumculardan gelen kaba dil, kişisel saldırılar, cinsiyetçi, ırkçı veya karşıt görüşlerin kullanılmamalıdır. Anlaşmazlık ve çelişkili görüşlere sahip olma hakkınız vardır. Dahası, içeriği eleştirmenize veya tartışmaya yetkisinizdir, ancak kesinlikle blog yazarına veya diğer yorumculara saldıramazsınız.

Amaç ve Değer : Nazik bir amaca sahip olmayan veya gerçek tutan herhangi bir yorum değiştirilebilir, taşınabilir veya silinebilir. Örneğin, bir görüşmeye hiçbir şey eklemeyen veya hiç alakalı olmayan bir yorum silinir.

Limit Bağlantılar: Spam ve rehin kalitesini önlemek için, izin verilen yorumların içindeki bağlantı sayısına bir sınırlama getirildi. Yorumda ikiden fazla bağlantı eklememelisiniz. Devam ederseniz, yorumunuz daha da incelenecektir. Ayrıca, kasıtlı amaçlar için bir geri bağlantı ile yorumlarınızı imzalayarak sitenizi veya herhangi bir üye kuruluşu tanıtamazsınız. Kesinlikle ortadan kaldırılacaktır. Yalnızca alakalı ve becerikli olan bağlantılar kabul edilecektir.

Tüm Hakları Saklıdır : Herhangi bir yorumu değiştirmek, silmek, taşımak veya spam olarak atamak için ayrıcalıklarım saklıyorum. Ayrıca herhangi bir şahsa veya gruba yorum veya blogun erişimini kısıtlamak için ayrıcalıklarım var.

Hesap Verebilirlik : Bu sitede yapılan yorumların tamamı yorumcuların sorumluluğundadır, bu sitenin personeli değildir. Bloguma bir yorum gönderdiğinizde, içeriğin gerçekten sizininkine ait olduğunu ve başkasınınkinden farklı olduğunu kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, bu sitenin tüm temsilcilerini ve yan kuruluşlarını herhangi bir yankılanmadan, kalıntılardan veya sorumluluklardan uzak tutmakla yükümlü olursunuz.

Kısa Özet
Yayın Tarihi
Konunun Adı
Yorum Politikası
Verilen Puan
51star1star1star1star1star